Preloader Preloader Preloader
×
O nás Služby Novinky / Články Lidé Kontakt

Zákon o realitním zprostředkování

ZÁKON O REALITNÍM ZPROSTŘEDKOVÁNÍ

V Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky prošel dne 8.11.2019 třetím čtením vládní návrh zákona o realitním zprostředkování („realitní zákon“). V současné době již čeká pouze na podpis prezidenta České republiky.

Cíl realitního zákona je zřejmý – pro realitní zprostředkovatele i jejich klienty vyjasnit „pravidla hry“ při převodu nemovitostí.

Co však skutečně přináší profesionálům na trhu tento nový zákon? Jakou jim dá výhodu před konkurencí a na co se musí každý zprostředkovatel před schůzkou se svými klienty připravit?

Naše advokátní kancelář se zaměřuje na poskytování služeb realitním kancelářím a jednotlivým zprostředkovatelům. Realitní zákon a jeho vývoj sleduje již od prvních mezirezortních připomínek, aby mohla všem svým klientům poskytnout komplexní pohled nejen na tento realitní zákon, ale i na veškeré novinky z něho vyplývající a týkající se sjednávání obchodů na trhu realit.

Nabízíme Vám nejen školení, tedy co Vás čeká, na co je potřeba se připravit a v čem bude Vaše výhoda oproti konkurenci, ale především nabízíme plnou právní podporu ve Vašich realitních případech, sebe jako partnera pro právní řešení, ale i administraci Vašich případů, úschovy a reprezentativní prostory pro podpis Vašich případů. Dále připravujeme společně s nakladatelstvím Wolters Kluver ČR knihu, jako komplexní příručku pro řešení realitního obchodu, zaměřenou zejména na právní úskalí případů.

Na termín školení se můžete kouknout zde případně kdykoliv nám napsat s dotazem na info@kgslegal.cz.

O novém zákonu si můžete přečíst v našem článku dostupném zde.

Kontakt

RÁDI VÁM ODPOVÍME NA VAŠE DOTAZY.
KONTAKTUJTE NÁS PROSÍM PROSTŘEDNICTVÍM E-MAILU.

KGS legal s.r.o., advokátní kancelář
Pasáž Platýz
Národní 416/37
110 00 Praha

info@kgslegal.cz

IČ: 06295525
DIČ: CZ06295525
Společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 279699

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací